Dotacje

Panele słoneczne? Z nami to proste!

Każda osoba fizyczna może się ubiegać o kredyt w bankach, które podpisały umowę z NFOŚiGW. Dotacja pokrywa do 45% kapitału kredytu bankowego na sfinansowanie kosztów całej inwestycji.

Dofinansowaniu podlega 100% kosztów instalacji solarnej wraz z armaturą i montażem całej instalacji. Inwestor może liczyć na dofinansowanie kosztów:

 • zaplanowania instalacji
 • kupna zestawu solarnego
 • montażu zestawu wraz z armaturą.

Posiadamy niezbędne uprawnienia i dokumenty

Warunkiem niezbędnym do uzyskania dotacji jest zakup zestawów solarnych, które spełniają wymagania NFOŚiGW. Muszą one posiadać certyfikaty potwierdzające normy jakościowe produktów jak również montaż musi zostać wykonany przez autoryzowanego instalatora. Nasza firma pośredniczy pomiędzy kredytobiorcą, a bankiem i pomaga w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, tak aby maksymalnie ułatwić Państwu całą procedurę. Współpracując z nami mają Państwo gwarancję szybkiego i skutecznego przeprowadzenia wszelkich niezbędnych formalności.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości kompletne zestawy solarne. Zajmujemy się doborem i projektowaniem instalacji solarnych oraz ich montażem, jak również pomagamy Państwu w uzyskaniu dotacji z NFOŚiGW. Wszystkie nasze zestawy są tak dobrane, aby mogli Państwo w pełni wykorzystać wartość dofinansowania oraz cieszyć się darmową energią przez wiele lat.


4 kroki do kolektorów tańszych o 45%!


 

 • krok-1

  WYBÓR
  ZESTAWU

  Każdy budynek jest inny, a instalacja solarna powinna zostać dopasowana indywidualnie do potrzeb. Nasi specjaliści postarają się o to, by system solarny był dopasowany do potrzeb i przyniósł wymierne oszczędności w możliwie najkrótszym czasie.

 • krok-2

  PROJEKT INSTALACJI

  Zestaw paneli solarnych wraz z instalacją zostanie opracowany przez nasz doświadczony zespół. Projekt ten jest wymagany przez NFOŚiGW w celu uzyskania dofinansowania do systemu solarnego.

 • krok-3

  WNIOSEK O DOTACJĘ

  Premium Solar posiada ogromne doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji wymaganej do otrzymania dofinansowania 45%. Załatwiamy wszystkie formalności, aby proces ten był dla Państwa bezstresowy

 • krok-4

  MONTAŻ PANELI SŁONECZNYCH

  Montaż systemu solarnego przeprowadzamy szybko i bez problemów. W ramach obsługi po sprzedaży dbamy o Twoją instalację kolektorów słonecznych, abyś mógł spać spokojnie.

 • NOWOŚĆ! PROGRAM WSPARCIA PROSUMENT